12 жовтня 2015 року, з ініціативи “Центру Опіки Сиріт”, розпочинається проект “Вчитися із задоволенням!” від психологів “Агенства винахідливих”.

Зустріч усіх, хто бажає допомогти сиротам освоювати процес навчання, відбудеться о 18:50 год біля Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла (вул. Театральна 11).

Мета даного проекту: допомогти учням вчитися самостійно, виробляючи працьовитість та відчуття власної компетентності, перебирати на себе відповідальність за процес власного навчання.

Учасники проекту: діти із загальноосвітньої школи-інтернату №2.

Фото: mediad.publicbroadcasting.net

Медіа-Центр ЦОС