12 квітня 2015 року львівська малеча зі шкіл-інтернатів святкувала радість Христового Воскресіння разом із “Центром Опіки Сиріт”.
У суботу, 11 квітня, у дитячому будинку по вул. Таджицькій освятили пасочки. Діти із школи-інтернат №2 відважно молились усю нічну Літургію у храмі святих апостолів Петра і Павла, а наступного дня, у день Світлого Христового Воскресіння, о 9:30, після спільної молитви, мали смачний сніданок.
А вихованці Навчально-реабілітаційного центру “Мрія” брали участь у Пасхальній Утрені та Божественній Літургії у своїй шкільній каплиці Святої Соломії, княгині Галицької.
Медіа-Центр ЦОС





