Сьогодні, 24 травня 2015 року, діти із загальноосвітньої школи-інтернат №2 м. Львова отримали подарунки-солодощі, які збирали учні та вчителі української школи ім. Лесі Українки з м. Бартошівці, північної частини Польщі.
Українська діаспора у Польщі утворилася в 1947 р., а у 1990 р. була заснована школа, у якій діє – хор “Лісова пісня”, вокальний ансамбль-тріо “Веселинка”, керівником якого є п. Наталія Шелест. Саме ансамбль-тріо “Веселинка” та солістка Марія Сич із вищезгаданої школи і завітали до Львова, де виступили перед прихожанами гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла після Літургії о 13:00.
Голова місії “Центр Опіки Сиріт” о. Роман Прокопець висловив щиру подяку від імені сиріт та передав маленький подарунок.
Медіа-Центр ЦОС

