17 червня 2015 року 23 дитини з львівського інтернату №2, разом із головою “Центру Опіки Сиріт” о. Романом Прокопцем, відвідали у місті фабрику “Kinder”, де мали смачну екскурсію.

В часі екскурсії малеча ознайомилась із процесом виготовлення, пакування, робочим днем працівників, специфікою праці та надвисоким рівнем санітарного контролю на виробництві (позаяк продукція виготовляється для дітей). Також дітей вразила цифра “100 тис в день” – а саме такі потужності виробництва.

Окрім цього, малечі вдалось поспілкуватись із власником-італійцем. Ну і, звісно ж, не обійшлось без солодких подарунків.

Медіа-Центр ЦОС