22 травня 2018 року відбувся випускний кулінарного гуртка “Казанок”, організований місією “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ.
Цей рік був насиченим та цікавим, оскільки “Казанок” продовжив свою роботу в НРЦ “Мрія” та розпочав діяльність в школі-інтернат №2 (зараз Ліцей “Просвіта” ЛМР). До вихованців двох навчальних закладів щотижня приходили шеф-кухарі, кондитери, аматори, які дарували свій вільний час та навчити дітвору різноманітних кулінарних секретів. Впродовж цього смачного сезону діти відкрилися, пізнали різноманітні рецепти, познайомились з новими друзями. Кожний майстер-клас приносив гарні та щирі емоції.
Випускний кулінарного гуртка “Казанок” – це гарна подія яка збирає усіх хто долучився до творення цієї смачної феєрії. В їдальні “Горіховий Дім”, що за адресою Хуторівка, 35а, приміщення УКУ, на усіх запрошених чекало багато сюрпризів та несподіванок. Розпочалося дійство з вітального слова о. Романа, голови місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ та фото-презентації. Опісля усі присутні мали нагоду спостерігати за творенням піци на майстер-класі, участь в кому взяли головні учасники гуртка – діти. По завершенню майстер-класу гості пригостилися смачною піцою. Опісля відбулася презентація книги “Кулінарний порадник – 2”, в якому зібрані рецепти, які діти готували. Одним із сюрпризів для дітей було, побачити свої лиця на обкладинці книжки. Дітвора була щаслива,
за свої старання така несподіванка.
Щиро вдячні усім хто в різний спосіб були з нами впродовж цього сезону. Кулінарний гурток розвивається завдяки Вам, діти пізнають цікаве завдячуючи усім Вам!!! Також вдячні кондитеру Оксані Солук за солодкі смаколики, якими усі частувались на випускному.
Усі хто не зміг бути з нами, має нагоду придбати “Кулінарний порадник – 2” в інформаційному центрі Гарнізонного храму.
Медіа-Центр ЦОС