8 березня 2018 року на кухні “Казанка” своєю кулінарною майстерністю ділився голова місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ, о. Роман Прокопець.
Одне діло організувати кулінарний гурток “Казанок”, а друге – випробувати себе в ролі шеф-кухаря! Учасниками кулінарного гуртка були Павло, вихованець НРЦ “Мрія”, та Мар’янка – НРЦ Святого Миколая. Разом вони готували: “Лосось під овочевим соусом з любов’ю”. Дітвора під пильним оком о. Романа виконувала усі процеси приготування страви. Разом експериментували та долучалися до творення даного рецепту. Окрім приготування, шеф-кухар показав, як можна цікаво оформити страву до подачі на стіл. Павло і Мар’янка були зачаровані процесом, а ще більше були здивовані коли коштували страву. Риба вийшла дуже смачна і ніжна.
О. Роман Прокопець: “Мені дужеееее сподобалось! Коли
перебуваєш з дітьми – це завжди круто, щось нове і завжди повчально. Любіть, радійте, мрійте і прагніть позитивних мрій – Тоді все буде добре у ВАС. Цього ми найбільше хочемо.”
Кожен з Вас може долучитися до творення кулінарної феєрії, необхідно лише зателефонувати за номером 0972953606 – о. Роман Прокопець, або координатору проекту в даному закладі – 0671866217 – Наталя.
Медіа-Центр ЦОС


