13 березня 2018 року кулінарний гурток “Казанок” продовжує дивувати.
На кухню Львівської школи-інтернат № 2, на запрошення учнів, завітав директор закладу Андрій Євгенович Закалюк. Він признався, що часто не готує, але з радістю поділиться рецептом та приготування салатом “Шуба”. Під пильним оком директора учні з радістю виконували всі процеси. Майстер-клас пройшов в родинній та теплій атмосфері. Попри салат діти самостійно запекли картоплю по-селянськи з курячими гомілками. Вечеря вийшла дуже запашною і смачною.
Як завше, у вівторок “Казанок” вирує ще на одній кухні, а саме в Навчально-реабілітаційному центрі “Мрія”. Незмінна наша чарівниця кулінарії, Таня, познайомила учасників з натуральними барвниками. Стравою дня були червоні млинці з сиром. Родзинкою смакоти було те, що млинці стали червоними від натурального соку буряка. Цікавим ще є і той факт, що Таня, завжди експериментує з дітьми. Перед приходом на майстер-клас дівчина вичитує нові рецепти і випробовує їх разом з малечею. І мусимо зазначити, що ще жодного разу не було промаху. Усі страви були дуже смачні і корисні.
Медіа-Центр ЦОС




