19 березня 2019 року учасники дитячої кулінарної школи “КАЗАНОК” готували ніжний торт “Velvet”.
Як зазвичай, у четвер на кухні Ліцею “Просвіта” зібралися усі учасники “КАЗАНКА”. На початку заняття незмінний кондитер та майстер своєї справи Марія Лозинська розказала декілька нюансів використання різноманітних барвників, додатків у готуванні тортів, різноманітних десертів, кремів. Опісля лекції розпочалась “смачна” практика, на якій Марія навчала дітей тонкощів приготування крему – чіз та грюкозового “Кріпсу”. Показала, як можна прикрашати торти, поєднуючи різноманітні прикраси, такі як: свіжі фрукти, сушені чері, цедра апельсина, посипки та інше. Також поєднювала крем з апельсиново-манговим компоте та журавлиним і абрикосовим джемом. Під час готування застосовувала незнайомі кухонні приладдя, які для дітей були відкриттям.
Фото з навчання на сторінці у facebook.com
Пригадаємо, що учасниками дитячої кулінарної школи є діти-сироти, діти СЖО з Ліцею “Просвіта”, Винниківської школи-інтернат та Львівської загальноосвітньої санаторної школи-інтернат №1 I-III ст. ім. Б. І. Антонича, а також студентки Ставропігійського вищого професійного училища.
Медіа-Центр ЦОС



