28 листопада 2019 року біля Міської Ради відбувся захід з урочистого запуску мобільних груп з реагування на факт вчинення домашнього насильства.

В даному заході взяли участь капелани Центру Опіки Сиріт, о. Роман Прокопець та о. Тарас Мисяковський. Спільно молилися на хорошу працю, а на завершення о. Роман окропив транспортні засоби та особовий склад працівників мобільних гуп.

ОБСЄ провело дослідження в Україні, до якого потрапили жінки віком від 18 до 74 років. Жінки потерпають від різного роду насильства, але плачевним фактом є – низький рівень звернень за допомогою. Також в даному насильстві великий удар отримують і діти. Тому такі групи є вкрай необхідними для забезпечення спокою та попередження насильства.

Ми як справжні громадяни маємо бути пильними та допомагати в будь-який спосіб тим, хто потерпів насильство.

Медіа-Центр ЦОС