16 грудня 2015 року відбулась робоча зустріч капеланів “Центру Опіки Сиріт” із семінаристами 6 курсу Львівської духовної семінарії Святого Духа.
Вихованці семінарії відвідують гуртожитки та мають зустрічі із студентами ПТУ по вул. Широкій, серед яких також є випускники сиротинців. Відтак, на зустрічі було підсумовано спільну працю за пів року та запропоновано плани на найближче майбутнє.
Медіа-Центр ЦОС