10 березня 2015 року о. Роман Прокопець, голова “Центру Опіки Сиріт”, разом із дітьми з Винниківської санаторної школи-інтернату молилися Хресну дорогу.
Тепла весняна погода посприяла і молилися на вулиці. Під сонячними весняними променнями діти роздумували над Хресною ходою нашого Спасителя.
Медіа-Центр ЦОС
