Сьогодні, 30 вересня 2015 року, відбулася перша після літніх канікул зустріч учасників “Духовного світу дитини”.

Малеча танцювала банси, роздумувала над своїми мріями та над, тим, чи справді вони потрібні. Цікавинкою зустрічі стала фотосесія, а наступного разу усіх чекатиме маленька несподіванка.

Довідка: Даний проект, метою якого є духовний провід дітей-сиріт та опікунів, триває уже четвертий рік. Зустрічі відбуваються кожну другу п’ятницю місяця в інтернаті №2 (вул. Просвіти 2), як для дітей, так і для опікунів: волонтери “Руки Допомоги” місії “Центр Опіки Сиріт” готують цікаву програму з дітьми, а капелани мають зустріч з опікунами.

Учасники: діти м. Львова віком від 7-8 років. Окрім систематичних зустрічей упродовж цілого року відбуваються поїздки та великі організовані заходи, в яких діти з ДСД приймають активну участь.

Організатори: місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ і відділ у справах дітей департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Медіа-Центр ЦОС