Місія “Центр Опіки Сиріт” понад 6 років співпрацює з різними школами-інтернатами, опікується дітьми-сиротами, дітьми із складними життєвими обставинами, підтримує зв’язок з випускниками шкіл-інтернатів, з дитячими будинками сімейного типу (ДБСТ) та малозабезпеченими сім’ями.
Часто ми чуємо про різноманітні потреби, але на жаль не завжди в змозі допомогти. Також до нас звертаються люди, спільноти, які виявляють бажання зробити свій внесок заради добра дітей, але часто не знають у який спосіб краще і кому саме допомогти.
Тому ми пропонуємо Вашій увазі соціальну ініціативу “З рук в руки”, яка діє і має свої плоди. Особа, сім’я або колектив, який бажає зробити добро звертається до нас, а ми у свою чергу направляємо їх у потрібне русло.
Так до голови “Центру Опіки Сиріт” звернулися активні батьки та дирекція школи №53 з бажанням співпраці. Під свою опіку вони взяли 4-х потребуючих учнів Винниківської санаторної школи-інтернат, яким вони закупили одяг, взуття та іграшки. Ще одним гарним прикладом даного проекту є закупівля зимового взуття для 8-ми дітей з Навчально-реабілітаційного центру “Мрія”. До цього долучилися педагогічний колектив, батьки та діти НВК “Школа Сихівська Гімназія”.
Приємною несподіванкою є для нас те, що до цього проекту долучаються не лише небайдужа громадськість міста Львова, а й люди доброї волі і з-за кордону. ЦОС отримав посилку з Англії (від п. Олі та її чоловіка) та США (від Halina Czaban) із подарунками та взуттям для дітей-сиріт.
Капелани та волонтери “Центру” щиро вдячні усім хто підтримує дітей, які обділені батьківської опіки та долучаються до нашої праці своїми добрими ділами.
Якщо у Вас виникають питання пишіть нам на пошту: [email protected]
Медіа-Центр ЦОС




