Діти, евакуйовані з Артемівська в Обласний будинок дитини №3, забезпечені усім необхідним, – ХОДА.

Як повідомляє сайт «Харків. Коментарі», 45 дітей, евакуйованих 14 лютого 2015 року з Артемівського будинку дитини у Харківський обласний будинок дитини №3, забезпечені не лише турботою та доглядом, але й кваліфікованим медичним наглядом.

Нагадаємо, в Харків привезли сиріт та дітей, залишених на лікування батьками, віком від 2 місяців до 5 років. По прибуттю до Харкова малюки пройшли медичний огляд і зараз розподілені по 4-х вікових групах. За словами заступника головного лікаря будинку дитини №3 Костянтина Землянського, діти легко перенесли переїзд і вже адаптувалися до нового будинку і вихователям.

«Зараз ми складаємо медичні плани роботи з цими дітьми. Основна частина з них має неврологічний діагноз різного ступеня тяжкості. Серед них 7 інвалідів, але ми досить добре справляємося з даною ситуацією. Таких дітей, з якими ми б не впоралися, у нас немає. Допомагає нам і обласна адміністрація, і обласні лікарні. Ми повністю забезпечені медикаментами – як за рахунок обласного бюджету, так і завдяки волонтерам», – сказав Костянтин Землянський.

Харківський обласний будинок дитини №3 розрахований на 100 ліжок, сьогодні в ньому 95 дітей. У 2014 році тут вже двічі приймали дітей із зони АТО – вихованців Краматорського та Луганського будинків дитини.

Джерело: kharkov.comments.ua