Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Зірка сповістила про народження Божого Сина

З 2 по 6 січня 2019 року капелани та волонтери місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ провели Різдвяну школу для вихованців Навчально-реабілітаційного центру “Мрія” та трьох Дитячих будинків сімейного типу міста Львова. П’ятнадцять дітей впродовж цього часу пізнавали Слово Боже, готуючи своє серце до зустрічі з Новонародженим Ісусиком.

 Фото Ви можете переглянути тут

Кожного дня діти відкривали Силу, Мудрість, Любов, Радість, Надію та Слово, яке веде у Святому Письмі. Ранок розпочинався із спільної Божественної Літургії в каплиці Блаженної Соломії в НРЦ “Мрія”. Опісля волонтери перевтілювалися у героїв казки. В ній був баранчик, який оберігав зірку, яка мала сповістити про народження Ісуса. На його дорозі зустрічалися, як добрі пастушки, три Царі, так і Ірод та багато труднощів. Впродовж кожного дня діти, через різноманітні квести, завдання, великі ігри допомагали долати перешкоди, щоб зустрітися з Новонародженим Сином Божим. Щодень був наповнений тематичними майстер-класами, катехизацією, іграми та бансами. Шостого січня запала зірка над стаєнкою, тим самим звістила про народження Спасителя.

Різдвяна школа пройшла в передріздвяному дусі, сповненому радості, веселощів та гучної коляди. Щиро вдячні усім добродіям, жертводавцям та  асоціації San Michele Arcangelo ONLUS за допомогу в реалізації даного проекту. Бажаємо Вам зустріти та пізнати радість Різдва нашого Господа!

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *