Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Земна і небесна краса (1 травня)

Одному чоловікові наснився сон, що він потрапив на небо. І чудувався він з небесної краси. Які пречудові дерева, квіти, трава!

Ангел запитав його, чи ж не бачив він чогось подібного на землі? Чоловік впевнено відповів, що на землі взагалі нічого подібного немає.

Ангел же сказав:

–        Дивлячись на хмари, люди думають тільки про те, чи не змокнуть вони під дощем. Ідучи стежиною попри ліс вони бачать тільки іржаві консервні банки, поліетиленові пакети та інші відходи цивілізованого світу, якими щедро все засіяно. Не дивляться вони ні на зелену траву, ні на польові квіти, ні на розквітлі дерева у саду, не слухають спів птахів, не тішаться дрібними звірятками, яких зустрічають, не милуються заходом і сходом сонця. Лають погоду, коли спека, коли сніг і коли дощ напуває поля, що годують їх. Не бачать навколо себе нічого доброго. Безрадісно існують упродовж усього часу, який уділено їм на землі. Хто ж винен у цьому?

«365 притч на щодень» – видавництво «Свічадо» 2013  (с)

Джерело: Оранта

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


× один = 3

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>