Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Завершився табір “ПриСТАНЬ–2015″ (ОНОВЛЕНО)

12 серпня 2015 року відбулася остання зустріч табору «ПриСТАНЬ–2015», організованого та проведеного “Центром Опіки Сиріт”.

Впродовж цього табору діти за власні і набуті вміння та виконані командні завдання здобували бали. Ці бали команда могла здобути у чотирьох категоріях: креатив, знання, загальне та катехиза. І як винагороду за це отримували відповідні наклейки із вписаними балами, які чіпляли до командних щоденників.

Сьогодні діти вже востаннє боролись за перемогу на творчому майстер-класі із малювання від Богданни та підводили підсумки своїх катехитичних знань на бліц-турнірі “Дари Святого Духа”з о. д-н Тарасом. Так кожної зустрічі команди примножували свої бали. Тому ця зустріч визначила команду цьогорічного переможця і нею стали «Cонячні Зайчики», які сумарно набрали 359 балів, за ними слідують команда «Рибок» з 325 балами та «Мила Батьківщина», набравши 307 балів. Усім дітям на згадку про табір перепали маленькі подарунки та іменні грамоти, а команді переможцю особливий солодкий подарунок.

Табір «ПриСТАНЬ» приніс нові знання і навички, нових друзів. Діти мали нагоду навчитися своїми ручками робити макет рідного міста, відкритки, орігамі та весело і з користю провести літній час. До дітей завітали такі гості, як: п. Катерина, яка провела квести і розказала про історію головної частини міста Лева: пл. Ринок; п. Богданна, яка проводила цікаві майстер-класи; несподівані гості-пірати, аніматори колективу “Весела країна”; дівчата-аніматори із храму Різдва Пресвятої Богородиці. Висловлюємо їм усім велику вдячність за підтримку та допомогу у проведенні табору, а особливу подяку висловлюємо Світлані та Христині, працівникам соціальної служби Личаківського району, які кожного дня з ранку до вечора перебували із нами. Окрім цього, ми щиро вдячні волонтерам ЦОСу: Юлі Ільчишин, Роману Шп’єлику, Христині Макоті, Віці Гаврись, Устині Слободян за реалізацію та життя 7-ми тематичних зустрічей «ПриСТАНЬ», а також о. д-ну Тарасу Мисяковському за духовний провід та катехизації. Нехай Бог віддає вам усім сторицею та дарує рясні плоди за вашу жертовність.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


5 × = сорок

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>