Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Завершилось перше коло чемпіонату «Копа»

Завершилось перше коло чемпіонату з міні-футболу «Копа».

Упродовж 5-ти турів діти дивували своєю неперевершеною грою, а глядачі мали змогу спостерігати і насолоджуватись боротьбою, таких юних, але рішучих і впевнених в собі футболістів. Дуже важливо, що діти-сироти, беруть участь в подібних чемпіонатах,які дають їм змогу, проявити себе і свої сили, вже в такому юному віці вчитись добиватись своєї мети і не здаватись.

Також чемпіонат «Копа» важливий і тим, що діти проводять час з користю, не марнуючи його, а приділяючи час своїй фізичній підготовці. Можливо і серед дітей є ті, котрі, ще не задовго до початку турніру з міні-футболу не проявляли до футболу, особливого інтересу, а зараз прагнуть стати відомим зірками футболу і не уявляють свого життя без нього.

В 5 турі першого кола, дітям було представлено презентацію, переглядаючи її гравці і тренери мали змогу проаналізувати свої попередні ігри, побачити свої помилки і в подальшому працювати над ними, щоб в другому колі ,нас знову не переставати дивувати і показувати хороші результати, а командам, в яких трішки більше поразок бажаємо не здаватись, більше тренувань і віри в себе.

Окрема подяка о. Роману Прокопцю за чудову організацію турніру, п. Миколі Вакшинському за надання фут залу та всім небайдужим, які долучились до цієї справи. Творімо добро разом.

Подоляк Христина

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


2 × один =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>