Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

“За ці п’ять днів вони стали ріднішими, ближчими, дружнішими” (ФОТО)

З 31 липня по 5 серпня 2017 року за підтримки Союзу Українок Америки (СУА) волонтери та капелани місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ організували та провели табір для дітей з м. Першотравневськ та м. Покровськ, Донецької області. Про те як він пройшов ви маєте нагоду дізнатися із статті: “Я готова будь-куди їхати, тільки аби бути з Вами…”

Дітвора з якою ми вже не вперше бачимось і працюємо – діти які про живуть у зоні АТО. Їхнє життя часто супроводжується переживаннями і небажанням мріяти, адже навіщо це, якщо ці мрії можливо не вдасться здійснити. Наше завдання допомогти їм повірити в себе, показати, що можливо у будь-яких ситуаціях будувати майбутнє, а для цього потрібно мріяти і ставити перед собою цілі. Спілкування із дітьми допомагають нам побудувати “міст” любові, підтримки, дружби між нами та дітьми. Словами важко описати всі ці емоції, які наповнюють нас та дітей. Можна сказати одне, цей табір, тренінги, розмови, походи були на користь нашим малим ДРУЗЯМ. Вони відкривали для себе нові горизонти, хтось з них поставив перші цілі… Ми маємо велику надію, що це не остання наша зустріч!!! Висловлюємо свою вдячність СУА за величезне та щире серце. Дякуємо Вам, що Ви не втомлюєтеся робити добро на благо Української держави. Великий Вам уклін. Просимо милосердного Бога про Ваше здоров’я та здоров’я Ваших рідних.

“Цей табір є ще одним підтвердженням того, що даючи, отримуєш в сотні раз більше. Діти, підлітки та юнаки, які були на цьому таборі, дозволили мені бути вільною у своїх почуттях та емоціях. Намагаючись показати їм світлі сторони життя, я його побачила ще світлішим. Ці таборята та дорогі волонтери подарували мені щось невловиме, те, що “тримає” довго, те, що дозволяє вийти за межі звичних думок та переконань. Тішусь, що мала нагоду познайомитися з цими дітьми і дуже сподіваюсь на зустрічі в майбутньому)))” – волонтер ЦОС, Христина Хома.

Фотографії з табору можна переглянути в альбомі “Крізь терни до зірок”

“Відверто кажучи, важко було писати хоч якийсь відгук, бо вже вдруге проводимо час разом і він дуже інший. Тільки діти почали відкриватися, тільки почали розуміти, що відчувають, тільки почали вільніше дихати і справлятися з емоціями,як треба повертатися додому. За ці п’ять днів вони стали ріднішими, ближчими, дружнішими) Ми ходили в гори і вчилися подавати руку один одному. Ми рвалися на річку, бо знайшли скелі з яких стрибали. Ми грали в футбол, волейбол і вчилися бути командою! Ми старанно виконували завдання від Володі, отця Романа і Христинки. Ми кожного ранку прокидалися під танцювальну зарядку від Юлі, а ввечері дякували Богу за прекрасний день молитвами, які готували волонтери. Та найбільше мені сподобалися останні два дні. В перший – ми мали крейзі дискотеку від нашого особистого діджея – Володі Чупріна. На початку всі стидалися, були зажаті, якісь перелякані, байдужі, а під вееечір! Ююхуууу- то був БУМ, шаленство, гра тіл!! Це були розкуті, живі, кумедні і життєрадісні діти, які виявляється дуже люблять музичні біти. Другий, останній день перед від’їздом -запам’ятався мені їхніми неймовірними казками, які переробляли на сучасний лад. Ахахахах…скільки акторства, скільки емоцій, а скільки модних костюмів із підручних засобів! То реально треба було бачити!!  І я чесно відчувала себе на перегляді якогось мегакомедійного фільму, так було професійно і радісно. Мало того, ми й самі стояли на цій імпровізованій сцені. Що то буде!! Йойй і ЩО то буде?! Хто він, Хто ВІН?! Мааамооо, я виходжу заааміж! Лікааряяя!! Ліікаря!!  Валентине Івановичу, ваші м’яяяязи такі муужні мммм – ці репліки запам’ятаються мені на дуууже довго!) Я ДЯКУЮ кожному з вас за такі теплі дні і з нетерпінням чекаю нашої наступної зустрічі, бо точно знаю, що вона буде крутяцькою!) Ваша Юляська” – волонтер ЦОС, Юля Василець.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *