Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

З початку року у Львові 16 сиріт знайшли нову родину

Прийомними батьками для однієї дитини стали іноземці.Усиновлення

В Україні установлено щорічно відзначати 30 вересня День усиновлення. На обліку у відділах у справах дітей районних адміністрацій Львівської міської ради перебуває 179 дітей-сиріт та 430 дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 121 дитина підлягає усиновленню та чекає на свою родину.

Це діти різного віку, статі та стану здоров`я. Серед них є родинні групи дітей, для яких влаштування до нової сім’ї не повинне затьмаритися болем розлучення з братами і сестрами й утратою родинних зв’язків.

У Львові проживає 43 родини, які бажають усиновити дітей, інформує прес-служба Львівської міської ради.

Протягом 2014 року районними судами м. Львова було усиновлено 16 дітей, з них 15 дітей – громадянами України та 1 дитину іноземними громадянами.

«Дітям, які втратили родину, може допомогти кожен, хто небайдужий. Одні — усиновлять і виховають дитину, інші — допоможуть дитині знайти батьків, треті — нададуть фахову консультацію тим, хто хоче усиновити або тим, хто вже усиновив і зіткнувся з проблемами. Основне, щоб ми всі намагалися допомогти кожній дитині вирости у любові і повазі. Необхідну консультацію з питань усиновлення можна отримати у відділах у справах дітей районних адміністрацій м. Львова», -  зазначає начальник відділу у справах дітей департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Ростислав Тимків.

Довідка

Сімейними формами виховання (опіка, прийомні сім’ї, ДБСТ) охоплені 547 дітей, це 90% від загальної кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у м. Львові.

У Львові функціонує 2 дитячих будинки сімейного типу (в кожному виховується по 10 дітей) та 14 прийомних сімей, в яких виховується 19 дітей.

Практично завершена робота зі створення в місті третього ДБСТ, куди буде влаштовано до 10-ти дітей.

Джерело: сайт усиновлення “Прийміть дитину у родину”

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


9 + вісім =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>