Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

“Їхня любов зігріватиме наші серця…” (ФОТО)

У неділю, 23 липня 2017 року, ми повернулися додому. 04:40 наш поїзд прибув на станцію Львів, де у кожного з нас зі сумом захникало серденько, що цей табір закінчився і що нам потрібно їхати по своїх домівках. Тиждень часу засинати і прокидатися разом, кожен день боротися із перешкодами, кожен день разом готувати їжу, разом тішити дітей. І от пора попрощатися.

Попрощалися із дітьми. Тиждень із цими чарівними мальотами пролетів як мить. Вони чарівні. Хто не знає, то я Вам скажу, діти – це дуже велика радість, це створіння Божі, які все розуміють, які відчувають більше ніж ми дорослі. Їх легко зранити своєю байдужістю і своїм бажанням щоб вони робили то що хочемо ми, а не чого прагнуть вони. У Ніжинському притулку табір розпочався у неділю, коли ми зайшли на подвір’я, нас зустріли дітиська, розмальовані у зелену крапочку, оскільки у них була вітрянка. Діти одразу побігли з нами знайомитися і були відкриті на усе, що ми їм пропонували. Разом ми виготовляли листівочки, літачки-орігамі, бавилися веселі ігри, ходили у відпочинковий центр та просто гарно проводили разом час. Волонтери показали дітям виставу про маленького Лосика, яка дуже сподобалася малечі. Тішуся, що наші волонтери настільки талановиті і готові потішити дітей. Прощатися із дітьми було сумно, діти не хотіли нас відпускати і обдарували нас своїми теплими обіймами. Які ж все таки круті дітиська, і як не крути, але зелений колір пасує всім, навіть в крапочку =)

Переглянути фото Ви можете на нашій сторінці у facebook.com

«Ув’язненого провідати»…Також ми мали нагоду відвідати хлопців у виправні колонії, яка знаходиться у м. Прилуки. Це великий досвід і велика нагода зрозуміти свої певні упередженні ставлення, бо дуже часто ми осуджуємо вчинки інших людей. Не знаючи історії людини, ми її осуджуємо і, мабуть, навіть спілкуватися не хочемо. Я отримала велику купу радості перебувати з цими хлопцями, ми провели веселі ігри, ми з ними співали пісні під гітару і просто з ними поспілкувалися. Це були радісні моменти і хлопці просили щоб ми приїхали до них знову, їм дуже потрібно спілкування, адже до «свободи» у кожного свій термін.

У церкві свв.. апп. Петра і Павла у м. Ніжин, наш волонтер Гакавчин Софія провела молитву Тезе. Її талант гарно співати доторкнувся до душі кожного присутнього на молитві.

Кожна мить цього тижня викликає купу позитивних емоцій,  що словами важко розказати. Ці спогади завжди будуть у глибині серця, тепло дітей та їхніх обіймів, їхня любов зігріватиме наші серця.

Щиро дякую усім волонтерам, бо наша команда була дуже крута, і кожна мить з вами була чудова.

Вітник Ірина, волонтер ЦОС 

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Один коментар на ““Їхня любов зігріватиме наші серця…” (ФОТО)

  1. Галина (волонтер) сказав:

    Дякую, Іринка, за твої слова…!) Вони чудові, і так гарно передають ці незабутні емоції!)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *