Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Як діти в ДБСТ паску печуть..

У сімействі Катерини Долгової, яка створила Будинок сімейного типу, взявши на виховання десятьох дітлахів, Чистий Четвер — день спільної праці. Тож до замісу Великоднього хліба в їхній сім”ї засукають рукави всі.

Дітлахів у Катерини десятеро. Старших вдома немає, а молодші роботи не цураються. Пані Катерина паску пече ще з часу, як їй виповнилося двадцять. Цього навчила мама і старша сестра.

«Я не люблю купованої паски. Своя є найкраща. Мої діти з самого рання знали, ще з вчорашнього дня, що ми сьогодні печемо паску. Настрой такий, знаєте», — каже мама сімейства Катерина Долгова.

Цьогоріч до замісу мама підпускає всіх.

«Треба помити ручки, щоб були чисті, щоб не були брудні, не були хробаки», — розповідає семирічна Марічка.

У цьому домі самотужки печуть хліб. Вирощують розсаду перців та помідорів. Знають, що праця облагороджує людину. Зокрема й праця над душею. Тому Христове воскресіння для Долгових – віра у всеохоплюючу любов.

Вони щонеділі і у свята ходять до храму. Постійно приступають до причастя. Щоранку та щовечора моляться, а зі священиками дружать і кличуть вгості. Тож і за паску брались тільки після молитви.

«Молитва забирає будь-який стан. Тобто навіть якщо тебе сьогодні хтось не дуже добре розбудив, як мене сьогодні, то ще нічого не означає», — каже мама сімейства Катерина Долгова.

А, вимішуючи Великодній хліб, вкладали у нього свої побажання: цьогоріч – аби всі діти, які на війні, повернулися до своїх матерів.

Джерело: zaxid.net

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *