Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Вивчення англійської мови для студентів розпочалось

У четвер, 29 січня 2015 року, відбулась перша зустріч відкритого клубу вивчення англійської мови для студентів Львівських вишів та волонтерів “Центру Опіки Сиріт”.

Розпочалась вона із спільної Божественної Літургії о 18:00 год у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11). Опісля, студентські капелани, разом з учасниками англомовного клубу, перейшли у приміщення середньої школи №62 (м. Львів, вул. Театральна, 15), де відбулась перша лекція.

“Перша лекція була досить інтенсивною… Одразу з української перейшли на англійську… і увесь лекційно-дискусійний процес був просто крутезний. Кожен згадував англійську хто, як міг, особливо коли відбувалося знайомство… Однак дотрималися основного – переступили бар’єр розмовного страху”, – діляться студенти на сторінці “Центру Студентського Капеланства” в соціальній мережі facebook.

Наступна зустріч клубу відбудеться у четвер, 5 лютого 2015 року, і розпочнеться з Святої Літургії о 18:00 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11). Лекція англійського клубу відбудеться о 19:00 год. в середній школі №62 (вул. Театральна, 15). Запрошуємо усіх бажаючих студентів та волонтерів, а особливо тих, хто ще боїться вивчати англійську та розмовляти нею!

Довідка. З ініціативи “Центру Студентського Капеланства” та “Центру Опіки Сиріт” Львівської Архиєпархії УГКЦ створено клуб англійської мови, який можуть вільно відвідувати молодь львівських ВУЗів та волонтери “Руки Допомоги”.

Під час занять юнаки та дівчата спілкуватимуться лише англійською, що дозволить зануритися в атмосферу іноземного середовища.

“Мета цього клубу, найперше, навчити боротися із страхами мовного бар’єру для живого спілкування незалежно від рівня знання мови. Проект відбуватиметься за іноваційними методами, які нададуть можливість полюбити та відчути специфіку мови”, – підкреслює о. Юрій Остапюк, Голова “Центру Студентського Капеланства” ЛА УГКЦ.

Детальніше за телефоном:
+38 (098) 549 36 25 – Наталя Ільків, координатор клубу
+38 (098) 623 03 66 – о. Юрій Остапюк, студентський капелан

 Джерело: kapelanstvo.in.ua

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


дев'ять − = 3

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>