Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Вихованці львівського інтернату відпочили у Польщі

З 10 по 19 серпня 2015 року 10 дітей з загальноосвітньої школи-інтернату №2 (9-13 років), у супроводі капелана та волонтерів “Центру Опіки Сиріт”, мали змогу відвідати мальовничі куточки Польщі та стати учасниками спортивного табору.

Упродовж дев’яти днів мандрівники мали насичену програму: екскурсії містом Хойніце, відвідини комплексу відкритих басейнів у Фоютові, поїздка в Ритель та екскурсія до найбільшого водного каналу Польщі в Рителі, екскурсія до футбольної Арени PGE (Ґданськ), Вестерплат, пірнання у хвилях Балтійського моря, яке цього року було надзвичайно теплим, зустріч з молоддю парафії Матері Божої Цариці Польщі (MBKP) з нагоди святкувань 200-річчя від народження св. Івана Боско (Хойніце), участь у футбольному турнірі в Кроянтах, екскурсія до Тухолі з отцем Мартином і змагання у одному з різновидів боулінгу – креглах (kręglach).

Кожний день дітей розпочинався з розминки, для хлопців були тренування з футболу, для дівчат – вправи для фізичної підготовки. Попри заплановану програму табору, діти мали нагоду також навчитися самостійно планувати свій особистий розпорядок, правильно керувати коштами та познайомитися з новими людьми. Про враження і пережиття від таборування читайте відгуках дітей та дізнавайтесь із фото.

Андрій: “Мені дуже сподобалась поїзка до Польщі, у Хойніце, до дуже добрих і щирих людей. З ними я провів багато кльового часу. З ними ми їздили в різні міста, слухали різні історії про походження місцевості, я дізнався що Німечина атакувала польську землю, а саме Гданськ. Також  ходили в басейни, їздили на екскурсії. А найбільше сподобалась поїздка до моря, там ми плавали, ловили хвилі”.

Ання: “Мені запам’яталась поїздка у Гданськ. Перше, що ми побачили – це  величезний стадіон, збудований до Євро – 2012, в якому поміщається 40 000 осіб. Працівник стадіону провів нам екскурсію в музеї стадіону, по всіх поверхах та в роздягальні футболістів. Приємною несподіванкою було те, що ми побачили статтю «Lwow żadowski i ormianski w II Rzeczypospolitej». Також ми гуляли містом. Бачили чудову архітектуру: золоті ворота, ярмарок Святого Франциска, костели, симпатичні будиночки. Найголовнішою відмінністю міста є те, що це портове місто. Ми мали можливість побачити великі кораблі, човни, катери. А найприємнішим було те, що ми зустрічали своїх земляків, знайомились з ними”.

Настя: “Нам пообіцяли, що ми побачимо, як може одна річка протікати під іншою. І так, це було правдою. Ми побачили, як над річкою протікає водний канал, який майстрували люди протягом 7 років. А зараз цим водним каналом пишається вся Польща, оскільки більше ніде такого немає. Ми змогли побачити, як це все виглядає з висоти 99 сходинок. Того ж дня  на нас очікував смачнючий обід в кафе. Ми смакували супом з фореллю, яку там же ж і розводять”.

Іра: “День, який став найкращим у моєму житті – це день моєї першої гри у футбол. Цей день подарував мені море вражень, які я буду пам’ятати і їх хочеться ще раз і ще раз пережити. Після сніданку ми поїхали в містечко Кроянти, де відбулася літургію і хлопці мали грати у футбольному турнірі. Коли вже вони переодяглися, їм пояснили правила і познайомили з суперником, розпочалась гра. Нажаль перший тайм завершився для нас поразкою. В другому таймі попросили мене, щоби я грала разом із хлопцями у футбол, підтримати їх на полі, я погодилася, хоча боялася, бо я ніколи не грала у футбол і не знаюся на ньому, але погодилася, подумала: “Що буде, то буде, але спробувати можна і хлопцям можливо в чомусь допоможу”. Я грала посередині поля і моїм основним завданням було заважати супротивникам. Після закінчення турніру,було нагородження. Наша команда отримала диплом та інші призи, яким дуже є раді”.

Роман: “Дуже всім дякую, хто долучався до організації нашого відпочинку, дав можливість відвідати гарні куточки Польщі. Дякую Мачею за смачні частування в піцерії Bazylia”.

На завершення діти подарували Мачею, оррганізатору цієї поїздки, та його сім’ї невеличку пам’ятку на згадку про їхнє перебування у Польщі.

Висловлюємо щиру подяку усім хто долучився до поїздки та перебуванні дітей в Польщі, а саме:

Фундація святого Миколая при гарнізонному храмі св. апп. Петра і Павла
П. Ірені та п. Олегу Николишин
П. Роману Федишину
П. Михайлу Костику
Ass. S. Michele Arcangelo ONLUS
Kancelaria odsztcodoowcza SOLACE (Gdansk)
Barbara Mikolajczyk (Chojnice)
Halina, Robert Tanski (Pawlowo)
Aleksandra, Slawomir Szymczak (Poznan)
o. Tomasz Szymczak (Rzym)
Artur Czarnowski (Hotel Olimp)
Beata Tuszkiewicz-Piekarska (Londyn)
Lukasz Ossowski-Soltys (Rytla)
Anna, Maciej, Czarek, Martusia Werochowscy

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *