Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Волтер прожив лише декілька годин, але змінив світ

УВАГА: Перегляд запропонованих фотографій може стати екстремально емоційним досвідом для багатьох людей. Маленький ВольтерНамірення цих фото – не стресувати, але показати неймовірну красу і таїнство вагітності і людського життя. Ми відчуваємо, що ці фото точно це зроблять.


П’ятниця, 14 червня 2013 року, стала для Лексі тим, чого вона ніяк не очікувала. Вона стала покриватися плямами, які її не надто турбували, та вона про всяк випадок вирішила подзвонити своїй акушерці. Акушерка сказала їй, що для більшої безпеки вона повинна приїхати у приймальне відділення лікарні.

Після приїзду в лікарню стало ясно, що у Лексі починаються пологи. Цього ж вечора, в 21:42, на світ з’явився Волтер. Однак, не було жодного шансу, що 19-тижневу дитину можна врятувати.

Лексі згадує: “Він був повністю сформований, я бачила, як б’ється серце в його крихітних грудях. Я та мій чоловік Джошуа тримали його на руках, дивилися на нашого маленького синочка і плакали над ним”.

Наступного ранку друзі Лексі та Джошуа привезли в лікарню двох їхніх дочок, щоб вони могли подивитися на свого молодшого братика. “В моїй душі не було жодних сумнівів з приводу того, чи повинні дівчата побачити свого брата” – говорить Лексі. “Майкла особливо була схвильована тим, що в нашій родині очікується поповнення, вона дуже хотіла братика. Коли ми принесли показати їй її брата, вона зрозуміла, що відбувається щось не те, і постійно запитувала про це тата. Вона почала питати чи все в порядку з дитиною, і чи можемо ми забрати його додому. Я сказала їй, що Ісус узяв нашого малюка з Собою на Небо”.

Джошуа зробив багато красивих фотографій дружини і доньок з Волтером на руках. Після того, як ці фотографії були опубліковані на сайті Лексі, мільйони людей побачили їх і поширили по всьому світу. “Ви можете вільно брати і поширювати ці фотографії”, – написала Лексі. “Не дивлячись на наш біль, я рада, що з усієї цієї історії можна взяти добро. Я молюся, щоб Господь через ці фотографії вплинув на багатьох людей”.

Коли дивишся на ці фотографії, найбільше тебе мучить думка, що в більшості західних країн діти, що перебувають на тому ж терміні внутрішньоутробного розвитку, що й Волтер, піддаються абортуванню кожен день.

Задайте собі питання: хіба Волтер схожий на клітину або шматок тканини?

Переклад з англійської: Максим ГонтарМаленький ВольтерМаленький ВольтерМаленький ВольтерМаленький Вольтер

Джерело: viralvita.com

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


дев'ять + 2 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>