Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Волонтери, відгукніться! – Діти чекають вас усе літо!

“Центр Опіки Сиріт” оголошує літню мобілізацію волонтерів! Влітку сироти з дитячих будинків особливо чекатимуть, коли ж до них прийдуть гості. Отож, запрошуємо усіх волонтерів (в тому числі і нових людей) та людей із добрим серцем зробити безцінне – подарувати себе та свій час малечі:

Середа  – дитячий будинок по вул. Комаринця, о 16:45.
П’ятниця  – дитячий будинок по вул. Таджицька, о 11:00.
Неділя  – дитячий будинок по вул. Таджицька, о 16:00.

Кожної неділі, о 09:00  год, у дитячому будинку по вул. Таджицькій о. Роман Прокопець, голова “Центру Опіки Сиріт”, молиться Божественну Літургію разом із дітьми. Тож радо запрошуємо! Зголошуватись можна у коментарях до цієї статті.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

3 коментарі(-ів) на “Волонтери, відгукніться! – Діти чекають вас усе літо!

  1. Соломія сказав:

    Доброго дня. Я волонтер організації “Care in action”. Влітку більшість діток, з якими ми співпрацюємо, пороз’їжджалися в табори, тому маю трохи вільного часу. Була б рада приєднатися до спілкування з дітьми з вул. Таджицької (живу якраз неподалік:) ). Буду вдячна за інформацію на пошту про візити до дітей у вихідні та інформацію про контактну особу. В цю неділю плануємо відвідати наших діток в Жовтанцях, тому швидше за все не зможу приєднатися, хоча ще можливі зміни.

  2. Галина сказав:

    Доброго дня! Буду вдячна, якщо хтось з волонтерів зв”яжеться зі мною. Я б хотіла приєднатися до вас у цю п”ятницю, 17 липня, коли ви відвідуватимете діток на вул. Таджицькій. Напишіть, будь ласка, мені повідомлення на пошту. Було б добре номер телефону, щоби я з кимось зідзвонилася.

    Дякую, Галина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *