Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Волонтери та діти проекту “Свій до Свого” створювали свій острів

30 червня 2018 року відбувся другий майстер-клас по педагогіці для вихователів таборів які провадять літні канікули дітям і  працюють з міжнародними групами.

Тільки завершився перший табір цього літа, як волонтери місії “Центр Опіки Сиріт” складають сумки та накопичують нові знання, щоб вирушити в Перемишль, Польща, з табором “Великого бажайте”. Сьогодні Agnieszka Ścibior, президент і методист центру польської мови у Львові, практикувала з учасниками проекту “Свій до Свого” працю в групах. А саме —  усі були поділені на три команди, кожна з яких мала намалювати свій острів, з своєю конституцією, правами і обов’язками. Опісля, всі оцінювали острови, висували плюси та мінуси та проводили дискусію. Agnieszka показала, як можна доплисти до острова, маючи лише один листок паперу.

Щиро вдячні нашому тренеру за цікавий майстер-клас, за корисні поради, які допоможуть нашим волонтерам та вихованцям Школи-інтернат №2 (Ліцей “Просвіта”), а саме учасникам проекту “Cвій до Свого” працювати з міжнародною групою. Табір розпочнеться уже з 2 липня, то ж бажаємо успіхів та чекаємо яскравих новин.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *