Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Волонтери “ЦОС” стали учасниками проекту “Твори добро”

1 червня 2015 року, в День захисту дитини, волонтери “Центру Опіки Сиріт” та молодь “Центру Студентського Капеланства” взяли участь у проекті “Твори добро”.

Волонтери та молодь провели активні ігри для дітей, учасників проекту. Цього року участь у ньому приймають дві команди з Польщі, команда зі Словаччини та українська команда.

Довідка. Громадська організація «Школа мрій» кілька років поспіль бере участь у Міжнародному проекті «Твори добро». З 1 до 5 червня 2015 року цей проект вчетверте буде реалізовано в Україні на базі Винниківської санаторної школи-інтернату.

Мета проекту: виховання небайдужих громадян світу, залучення підлітків до активної громадської діяльності, вирішення соціальних проблем, інтеграція дітей з особливими потребами в соціум, обмін досвідом, вироблення навиків спілкування, терпимості та толерантності, знайомство з культурним надбанням країн-учасниць.

За матеріалами сторінки Винниківської санаторної школи-інтернату у facebook

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


дев'ять − = 3

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>