Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Волонтери “ЦОС” роздумували над прощенням

Сьогодні, 16 березня 2015 року, на молитовній зустрічі волонтерів “Центру Опіки Сиріт”, всі учасники мали змогу розважати над темою “Прощення”.

Символічно НЕпрощення, а потім вже як наслідок – прощення, було зображено у вигляді квітки, пелюстками якої були наші причини, чому ми не хочемо пробачати, чому ображаємося та гніваємося. Маємо сім таких причин, з яких ми не хочемо пробачати, та сім причин прощення:
– рішенням для самозвинувачення є наш душевний спокій, адже ми повинні, не озираючись, піти від минулих невдач;
– на гнів відповідаємо миром, щиро просячи пробачення в ближніх;
– вина – їй протиставляємо порозуміння: “…не віддавайте злом на зло…”;
– страху – довіру, бо немає страху в любові;
– гордості – сповідь, адже Бог не втомлюється прощати – це ми втомлюємося просити прощення;
– “в’язниця минулого” – минуле повинне там і залишитись, а не дозволяти думкам нашого серця ув’язнювати нас. Саме тому “коли ви прощатимете людям їхні провини, то й Отець ваш небесний простить вам”;
– помсті – добрі вчинки: “Господи! Коли мій брат згрішить супроти мене, скільки разів маю йому простити? Чи маю до семи разів прощати? Ісус промовив до нього: ” не кажу тобі до сімох разів, але – до сімдесяти раз по сім”.

Опісля такої призадуми кожен мав можливість написати про те, в кого він хоче попросити пробачення та за що саме. Завершилась зустріч 10-ма заповідями спокою святого Івана Павла ІІ: “нічого не боятимемося, адже все є Божим даром та сповнене духом любові та духом прощення”.

Також нагадуємо про домашнє завдання, від отця Романа: “написати 10 прикладів, які ми можемо зробити “Так Просто” і 10 прикладів, які “Просто Так”. Результати можна писати в коментарях під цією статтею або вислати на e-mail медіа-центру ЦОС – orphancenterlviv@gmail.com .


Просто так

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *