Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Волонтери Центру разом з дітьми вивчали притчу за допомоги рукоділля

14 березня 2019 року, волонтери “Руки Допомоги”, при місії “Центр Опіки Сиріт” завітали до вихованців навчально-реабілітаційного центру “Довіра”.

Щочетверга група волонтерів відвідує НРЦ “Довіра”, що разу молодь готує для дітвори рукоділля, катехизацію та ігри. Цього разу усі вивчали і обговорювали Святе Письмо, а саме притчу про день страшного суду. Існує така фраза: «Розкажи мені, і я забуду, покажи мені, і я запам’ятаю, дай мені зробити — і я зрозумію», тому для того, аби діти могли краще зрозуміти Боже Слово, обговорення було поєднано з майстер-класом. Діти створювали маленьких чоловічків з макаронів та розфарбовували їх у різні кольори, що містили в собі різні символи. Малечі сподобався процес творення та розмальовування.

Пригадаємо, що при Центрі Опіки Сиріт діє волонтерський рух “Руки Допомоги” – це молоді та активні люди, які готові жертвувати свій вільний час, таланти та знання на благо дітей, які потребують любові та опіки, а деколи просто обіймів. Капелани Центру організовують для молоді цікаві та пізнавальні зустрічі з спеціалістами різних закладів, з якими місія співпрацює, психологами, тренерами. Це покращує роботу волонтерів з різними категоріями дітей і дає змогу ефективніше проводити час.

Запрошуємо усіх небайдужих долучатися до нашого волонтерського руху і запрошуємо на що понеділкові зустрічі, які відбуваються за адресою проспект Міцкевича 5/4, о 19:00, звертайтеся за номером – 096 749 7980 – офіс. Тут ви зможете розвиватися та відкрити в собі нові таланти.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *