Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Волонтери “Руки Допомоги” готові творити ще більше добра

3 лютого 2018 року волонтери місії “Центру Опіки Сиріт” здійснили відпочинково-пізнавальну поїздку в міста: Кам’янець-Подільськ  та Хотин. Щиро вдячні усім за цей весели відпочинок, а особливо нашому екскурсоводу п. Валерію та за спокійний доїзд п. Роману.

Почався рік дуже насичено і продуктивно. Капелани та волонтери в січні за фінансової підтримки Союз Українок Америки (UNWLA – Ukrainian National Women’s League of America, Inc.) організували та провели три акції “Різдвяна школа – 2018” для дітей із шкіл-інтернатів, навчально-реабілітаційних центрів та дитячих будинків Львівської області, Маріуполя та Петршотравневська, Дніпровської області. Щоб усе пройшло успішно та корисно для малечі, молодь ретельно продумувала програму, брала участь в тренінгах “Криголам”, складала різноманітні сценки, ігри, майстер-класи та активності для малечі.

Фото про нашу поїздку ви можете переглянути на сторінці facebook.com

На цьому праця місії та волонтерського руху “Руки Допомоги” не завершується. З 5 по 8 лютого відбудеться остання, четверта, в цьому році “Різдвяна школа” для дітей з Верхньодніпровського дитячого будинку-інтернат №2. Також уся дітвора чекає наших трудівників у своїх навчальних закладах, на різноманітних проектах та акціях.

Про плани та майбутні події Центру кожен може дізнатися на нашій першій зустрічі в цьому році, яка відбудеться 5 лютого о 19:00 за адресою пл. Міцкевича, 5 (над магазином Антошка). Чекаємо усіх хто бажає приділити свій час та вміння класним заходам, які приносять користь дітворі.

Детальніше звертайтеся за номерами: (097) 295 36 06 – о. Роман Прокопець – голова місії, (098) 528 19 51 – о. Тарас Мисяковський, (096) 749 79 80 – офіс, або пишіть на пошту orphancenterlviv@gmail.com

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Один коментар на “Волонтери “Руки Допомоги” готові творити ще більше добра

  1. Вдячність і захоплення людьми, які в цей непростий час знаходять можливість поділитися своєю крапелькою душі з тими, кому так не вистачає душевної теплоти…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *