Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Волонтери місії розпочали активну підготовку до літніх таборів з тренінгів

28-29 квітня 2018 року волонтери руху “Руки Допомоги” при місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ взяли участь у тренінгу для підготовки до літніх таборів. Цього річ усі літні табори пройдуть на тему “Тримай зв’язок з Богом”.

У суботу до молоді завітав о. Максим Рябуха,  СДБ, разом з Юлією Древняк, селезіанський аніматором та соціальний педагог НВК школи- гімназії Шептицьких.  Юля розповіла про усі моменти табору. Про те наскільки важливо мати чітку мету і злагоджену команду. Опісля о. Максим розповів про важливість вибраної тематики та наголосив, що дітям цікаво коли все взаємопов’язано. Наступним кроком тренінгу був поділ на 3 команди: великі ігри, гуртки та банси, сценки. Після смачного обіду усі ділилися своїми напрацюваннями в групах.

У неділю, своїм досвідом таборування ділилася Марія Бедрій, аніматор САД Боско. Вона акцентувала увагу на тому, що кожен зокрема має відчувати себе відповідальним, щоб ціла команда мала ефективну роботу. Розповідала про те, як кожен, хто взяв обов’язок на себе підготувати той чи інший пункт таборового дня має до кінця довершувати працю. Наголосила на правилам поведінки з дітьми.

Щиро вдячні о. Максиму, Юлі та Марії гарні поради та діленням досвідом.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *