Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

ВІЗИТКА ТВОГО ЛІТА!!!

З нами легко, просто та цікаво мандрувати “Крізь терни до зірок”

Літо – найкраща пора для підкорення вершин, здійснення мрій та корисного проведення часу. Місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ збирає велику, позитивну компанію для активного літа, щоб дарувати радість тим, хто найбільше цього чекає.

Цьогоріч одною з провідних тем усіх виїздів, таборів і зустрічей з дітьми є життя та праця Патріарха Йосипа Сліпого. Це людина, яка посвятила усе своє життя на відновлення Української Греко-Католицької Церкви. Тому “Центр” поставив за мету познайомити усіх з цією визначною постаттю. Волонтери готують цікаві тематичні великі ігри, де кожна дитина пізнає нелегкі кроки життя нашого Патріарха.

Гарною традицією в місії є одноденні поїздки, які ми здійснюємо впродовж літа кожного четверга. Волонтери та капелани приїжджають до дітей з різних шкіл-інтернатів, навчально-реабілітаційних центрів, дитячих будинків міста Львова та області, яких ми відвідуємо протягом цілого року. Попередньо ми готуємо цікаву та пізнавальну програму. Цьогоріч ми попрямуємо до дітей на відпочинкові бази “Ровесник” та “Арніка”. Нашою метою є весело та активно провести час, незважаючи на погоду та втому. Загальна кількість дітей, яку ми відвідаємо, є понад 500.

Щоразу діти не хочуть прощатися з волонтерами, а волонтери з дітьми. Це дуже теплі та дружні зустрічі, до яких КОЖЕН З ВАС МОЖЕ ДОЛУЧИТИСЯ, попередньо зателефонувавши: 0967497980 – офіс “Центр Опіки Сиріт” або 0972953606 – о. Роман Прокопець.

13-17 липня 2017 року у столиці Республіки Польща відбудеться 5-ий кубок світу з міні-футболу серед дітей (THE 5th WORLD CUP OF CHILDREN FROM CARE HOMES). Нашій збірній, яка сформувалася на основі чемпіонату “КОПА” з міні-футболу для дітей зі шкіл-інтернатів, навчально-реабілітаційних центрів, дитячих будинків, випала чудова нагода єдиній представляти нашу державу на світовому рівні. Загальна кількість команд-учасниць – 26. Для дітей окрім футбольних змагань планується організувати цікаві та пізнавальні екскурсії у Варшаві.

Кожен з Вас може долучитися до організації поїздки, оскільки команда потребує Вашої допомоги. Ви маєте унікальну можливість стати спонсором дитячої збірної з футболу. Дзвоніть: 0973855385 – Юля, або 0972953606 – о. Роман Прокопець.

Цього року “Центр” знову їде в м. Ніжин. Табір пройде з 15 по 22 липня. Основною метою є залучити молодь даного міста до праці із дітьми, які проживають в притулку; поділитися набутим досвідом, а саме: як організовувати день, підбір таборових тем, створення тематичних ігор та цікаве подання катехизацій. Ділення досвідом наших волонтерів та капеланів буде проходити на практиці. Волонтери та місцева молодь відвідуватимуть притулок, в якому знаходяться понад 50 дітей різного віку.

З 22 по 23 липня “Центр Опіки Сиріт” організовує табір для родин Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла. Метою табору є створення відпочинку для родин, які щотижня відвідують Гарнізонний храм, тим самим згуртувати їх в одну спільноту та показати важливість кожної людини у Церкві. Для участі в таборі необхідно зареєструватися в інформаційному центрі храму, мати намет, спальники та хороший настрій. Попередньо для усіх родин, які проявили бажання взяти участь в спільному відпочинку відбудеться організаційна зустріч 19 липня о 19:00 за адресою пл. Міцкевича, 5 (на домофоні 4). Явка на зустріч є обов’язкова!!!                                                                     

З 31 липня по 5 серпня відбудеться табір в м. Яремче для 25 дітей з притулку м. Покровськ, 5 дітей із школи-інтернат м. Первомайськ та спортивний табір для 10-ти дітей-сиріт, дітей СЖО із шкіл-інтернатів м. Львова та області, які є учасниками чемпіонату з міні-футболу “КОПА”.

Яремче – одне з дивовижних місць для відпочинку. Мета таборів дати можливість дітворі психологічно та фізично відпочити, познайомитися із західними традиціями та відкрити для себе красу Карпат. Цей табір допоможе нашим футболістам спортивно збагатитися, формувати практичні уміння та навички. Волонтери та капелани місії готують цікаву та пізнавальну програму, похід в гори, екскурсії та релакс.

З 7 по 14 серпня пройде цікавий табір для дітей-сиріт в м. Приморськ, Запорізької області. Один з кращих відпочинків – це відпочинок на морі. 50 дітей матимуть гарну нагоду поніжитись на сонечку, плавати та насолоджуватися літом.

 Уже 5-тий рік поспіль місія “Центр Опіки Сиріт” організовує табір для дітей парафії Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла. Участь в ньому візьмуть понад 50 дітей. Цього року він відбудеться з 14 по 18 серпня. Основною метою табору є разом з парафіяльною дітворою мандрувати дорогою до Бога та пізнавати глибше життя та працю Патріарха Йосипа Сліпого.

Участь в таборі можуть взяти діти віком 8-12 років, попередньо зареєструвавшись в інформаційному центрі храму до 11 серпня включно. Перша зустріч з дітьми пройде 14 серпня о 10 годині біля храму. Дітвора, яка старша 12 років, має можливість побувати в ролі волонтера та бути частинкою нашої спільноти “Руки Допомоги”.

З 25 серпня по 3 вересня відбудеться поїздка для 30 дітей, чиї батьки загинули або поранені на війні в зоні АТО, до Польші на запрошення Ротарі клубу. Мета поїздки – психологічна  реабілітація та відпочинок дітей. Діти відвідають Краків, відпочинуть на Балтійському морі. В поїздці дітей будуть супроводжувати дитячі педіатри, психологи, капелан “Центру Опіки Сиріт”, о. Тарас Мисяковський та вихователі.

Також волонтери та капелани “Центру” відвідають з таборовою програмою дітей із школи-інтернату, що в м. Первомайськ. Це гарний досвід, нові знайомства.

Для проведення даних таборів нам необхідна ваша допомога, а саме:

– канцтовари;
– кошти на транспортні витрати;
– кошти на проживання та харчування дітей;
– спортивний інвентар;
– фрукти, печиво.

Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном:

0967497980 – офіс “Центр Опіки Сиріт”
0676714216 – інформаційний центр Гарнізонного храму
0972953606 – о. Роман Прокопець

або на сайті orphancenter.org.ua, або пишіть нам на пошту orphancenterlviv@gmai.com.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *