Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Відкриття нічних екскурсій у підземеллі Гарнізонного храму

У п’ятницю, 20 березня 2015 року, у підземеллі Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) о 20:00 год. розпочинаються нічні екскурсії Храм Петра і Павластаровинним підвалинами початку XVIІ ст. Екскурсії відбуватимуться з 20:00 год. до 23:00 год.

Довідка. Перші підземелля у Львові почали споруджувати у ХІІІ ст. Завдяки ним люди рятувалися від пожеж, війн або надзвичайних ситуацій, рухаючись від одного будинку до іншого під землею. Хоча підземелля ззовні невидно, однак на них побудоване місто, а їхня протяжність складає десятки кілометрів. Підземелля Гарнізонного храму набагато страші за саму споруду. В них збереглись залишки бідівель, які походять з княжих часів. Підлогу, вимощено печаткою – цеглою, технологія виготовлення якої застосовувалась у ХІІ-ХV cт. На арках можна зустріти залишки фресок, якими були розписані елементи споруджень підземелля. Однією з найстаріших памяток є алебастровий  саркофаг ХVІІІ століття, що призначався для архиєпископа Вижицького. Вдавнину у підземеллях ховали найдостойніших людей. Та наприкінці ХVІІІ століття ці поховання почали нищити і повністю вивезли у радянські часи.

Джерело: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


три + 3 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>