Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Відбувся тренінг “Криголам” для волонтерів місії “Центр Опіки Сиріт”

З 24 по 26 листопада 2017 року місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ провела цікавий та пізнавальний тренінг “Криголам” для волонтерів, які нещодавно долучилися до спільноти і готові посадити зернину добра в серця дітвори. Впродовж цих днів молодь мала нагоду почути цікаве ділення досвідом від тренерів, повчальні лекції та практично попробувати різного роду ігри.

Під час тренінгу було розкрито такі питання: які бувають лідери і що таке команда, які обов’язки кожен має під час організації та проведення табору, які бувають ігри і на що звертати увагу при виборі активності, усі вчились як правильно підготувати катехизацію. Одним, не менш важливим пунктом наших навчань було обговорення: Сирота і суспільство. Цими днями ми вчились ламати кригу між волонтерами та дітьми.

На домашнє завдання усі волонтераи, які взяли участь в даному “Криголамі”, мають попрацювати над організацією програми на “Різдвяну школу – 2018”, яка пройде під темою “5 чудес Різдва”. Наступний спільний виїзд заплановано 23-24 грудня, де ми підсумуємо і випробуємо.

Щиро вдячні Згромадженню Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії, за те що нас прийняли. Дякуємо запальним і неповторним тренерам, які підготували цікавий матеріал, а саме волонтеру “ЦОС” Наталі Ільків, брату Роману Петруніву, аніматору Христині Козак та капелану місії о. Тарасу Мисяковському.

Фото з тренінгу можна переглянути тут

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *