Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Тиждень розпочали з неочікуваних подарунків

17 вересня 2018 року відбулося незвичайне відкриття Зустрічей для волонтерів «Руки Допомоги» місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УКГЦ. Початок, як звичайно, взяли із церкви свв. апп. Петра і Павла, вул. Театральна, 11, де спільно з волонтерами і прихожанами храму молилися Божественну Літургію за дітей-сиріт і людей доброї волі. Опісля Служби капелан ЦОСу, о. Роман Прокопець, приємно здивував нагородженням почесними футболками найбільш відданих волонтерів, Ірину Заяць і Тетяну Древняк.

Понад 30 волонтерів як і тих, хто бажає розпочати працювати з дітьми, так і тих, хто має чималий досвід — отримали екскурс у події, що відбудуться у першому семестрі навчального 2018 року. Адже, найважливіше для кожного з нас — це супровід дитини. Так от, у вересні  спільнота молоді планує пішу прощу до Страдчу. Жовтень буде насичений зустрічами духовної тематики і катехизації. Листопад розпочнемо з Дня молитви за сиріт, продовжимо підготовкою до Різдвяної школи  згідно проекту “Вишкіл волонтерів”, а відтак матимемо відпочинкову, психологічну і катехизаційну зістрічі. Передріздвяні Реколекції стануть для волонтерів рушійною силою для створення Різдвяної школи.

Тиждень розпочали з неочікуваних подарунків. За креативну працю у проекті “Свій до Свого“, футболки отримали волонтерки Гладиш Марія і Рижук Богдана. Нагороду у вигляді футболки також отримали Василечко Софія за організацію творчого оформлення великих подій, а завдяки Василець Юлії було знайдено чимало нових можливостей. Отець Тарас Мисяковський по-особливому відзначив тих волонтерів, які мали організаційну відповідальність і зробили вагомий вклад своїх зусиль, часу і вмінь для дітлахів та вручив джемпери з емблемою ЦОСу. Гакавчин Софії завдячуємо за плідну працю в Іконописній школі “Капеланчики“. Допомогу у мегавідповідальній праці з документами належить віддати Марті Щур. За координацію кулінарного гуртка “Казанок” у 2-му інтернаті (Ліцей “Просвіта”) вдячні Ірині Пелех. Важливий внесок за спортивні досягнення ЦОСу належить Михайлові Качмару. Організацію зустрічей з наймолодшими – в Дитячому будинку №1 на вул. Таджицька, 21, завдячуємо Христині Хомі. Праця з дітьми з особливими потребами НРЦ “Довіра” відбувалась під опікою Лоневської Інни. Ханас Софії віддячуємо за координацію волонтерів у НРЦ Святого Миколая.  Та молодь, яка долучалася різноманітними способами і вагомою допомогою отримали у подарунок особливу чашку. На завершення зустрічі, волонтерка Юлія Василець поділилась враженнями і досвідом про чемпіонат з футболу. Запаливши позитивними емоціями і щирістю, ми прямуємо далі…

Отже, якщо твоє серце прагне творити добро для дітей-сиріт, Тобі до нас! Чекаємо Тебе щопонеділка на Літургії у Гарнізонному храмі о 18:00 год, а відтак на Зустрічі волонтерів о 19:00 год, пл Міцкевича, 5 (домофон 4).

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *