Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Відбулась молодіжна піша проща у відпустове місце с. Страдч

6 жовтня 2018 року місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ організувала прощу в відпустове місце с. Страдч для волонтерів руху “Руки Допомоги” та дітей з Дитячого будинку сімейного типу. 

Перша зупинка прочан відбулася в с. Рава-Руська біля мощей блаженного священномученика Олексія Зарицького. Капелан місії, о. Тарас Мисяковський, розказав молоді про життя блаженного отця, про його ув’язнення та вірність Українській Греко-Католицькій Церкві, оскільки жив в час, коли усіх священнослужителів заставляли перейти на православ’я, чого він не зробив. По завершенню усі спільно помолилися та вирушили до основного пункту призначення.

В селі Страдч прочани помолилися Божественну Літургію, під час якої мали нагоду приступити до Сповіді та Причастя і роздумувати над терпіннями Ісуса Христа під час Хресної дороги. Опісля на всіх чекав смачний пікнік та цікаві розмови.

Під час прощі кожен мав нагоду колективно чи особисто поговорити з священником на різні питання, які молодь турбували. Такі спільно проведенні години зближують волонтерів з дітьми, оскільки впродовж всього часу були одною командою, допомагали один одному та могли поговорити на різні теми та спільно молитися.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *