Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

В родинному колі місія, діти та добродії прославляли Новонародженого

11 січня 2018 року капелани та волонтери місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ організували “Теплий вечір”. В ресторані “Віденська кав’ярня” на коляді зібралися діти і добродії.

Теплий вечір”– це зустріч тих людей, котрих об’єднує, так би мовити, одна спільна риса, одна спільна мета, один і той же поклик сердець – допомагати покинутим дітям. “Теплий вечір” – це можливість зібрати за святковими столами в одне велике дружнє коло тих, хто відкриває себе і йде назустріч потребуючим малим. “Теплий вечір” – це можливість “Центру Опіки Сиріт” у цей радісний час народження нашого Спасителя від імені дітей, котрим ми спільно допомагаємо, сказати щире і велике «Дякую!». Адже завдяки доброті, любові, милосердю діти-сироти неодноразово переживають теплі, добрі, радісні, родинні моменти у своєму дещо іншому, не подібному до інших, житті.

Наше тепле дійство розпочалося з майстер-класу по виготовленню пряників з дітьми військових із Маріуполя та з Дитячих будинків сімейного типу міста Львова, яке провела наш волонтер Анна, засновниця “Домашня випічка Panetticake”. По завершенню випікання вся дітвора із захопленням розмальовувала смаколики і частувалась ними. Опісля розпочалась офіційна частина заходу з гучної коляд від  P&P Quintet Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла. На вечорі з вертепами виступили діти з дитячих будинків сімейного типу, що на вулиці Тракт Глинянський і Мечнікова під керівництвом волонтера ЦОС Софії Гакавчин та вівтарники Гарнізонного храму. Голова місії разом з волонтерами “Руки Допомоги” представили ряд проектів та заходів, які було здійснено завдяки добродіям, які активно підтримують нашу діяльність. На завершення усіх чекала приємне спілкування та сюрпризи від місії та дітей.

Фото з Теплого вечора на сторінці facebook.com

Щиро вдячні усім, хто долучився до організації даного дійства, а особливо п. Оксані – директору “Віденської кав’ярні” за теплий прийом, а також тим, хто завітав на наш захід. Дякуємо усім за підтримку і допомогу, без Вас місія б не зробила стільки добра для дітвори, скільки зроблено зараз.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *