Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Ужгородські сироти – за мир в Україні

Ужгородські діти-сироти творчо борються за мир в Україні.

Талановиті діти з родинного будинку “Нова сім’я” взяли участь у фестивалі “Назустріч мрії”, який нещодавно відбувся у Києві. Як розповіла Валентина Червоноока, директор “Нової сім’ї”, їх вихованці стали дипломантами фестивалю і показали всій країні, що таке мир, єдність і розуміння.

Наразі ж вихованці родинного будинку “Нова сім’я” беруть участь в online-марафоні “Єдина країна – Единая страна”, який влаштували для дітей та молоді організатори фестивалю “Назустріч мрії”. Діти з “Нової сім’ї” підготували свої малюнки, флеш-моб, вірші і пісні на тему миру й злагоди в нашій країні.

“У цей нелегкий для країни час кожен має зробити свій внесок у спільну справу щодо захисту України. Сьогодні кожен українець бореться за мир, як може, а діти борються за мир в Україні, демонструючи свої таланти на великій сцені”, – зауважила Валентина Червоноока, директор родинного будинку “Нова сім’я”.

Виставка дитячих мистецьких творів відбудеться 24 серпня, у День Незалежності України. Відеопослання, фото, творчі роботи всі охочі зможуть переглянути на сайті www.mriy.org, а також у YouTube і соцмережах.

За інформацією щодо підтримки і допомоги вихованцям родинного будинку “Нова сім’я” звертайтеся за тел. 050 184 75 94 (Валентина Червоноока), – повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради.

Джерело: zaholovok.com.ua

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


шість − 3 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>