Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Учасниця “Казанка” взяла участь у навчанні від “Перших кулінарних курсів”

10 липня 2018 року, учасниця цьогорічного кулінарного гуртка “Казанок” взяла участь у майстер-класі у відомого кондитера.

За сприянням Андріани Панків, організатора “Перших кулінарних курсів” у Львові, учасниця “Казанка”, Марія, взяла участь в майстер-класі по приготуванні макаронсів. Ганна Роса, кондитер, яка уже не один рік готує різноманітні смаколики, ділилася технологією приготування, допомагала учасникам боротися із страхи. На цьому навчанні усі присутні мали нагоду самостійно приготувати французьке печиво, під пильним наглядом майстра своєї справи. Під час різноманітних процесів кондитер Ганна, давала цінні поради, які можна застосовувати при випіканні інших солодких страв.

Взяти участь у такому форматі майстер-класу, для Марії, – це гарний досвід і практика, оскільки дівчина задумується пов’язати своє життя з кондитеркою.

“Перші кулінарні курси” у Львові – це курси кулінарії та кондитерії  з подальшим працевлаштуванням. Дані курси проводять навчання та майстер-класи для аматорів, новачків і не тільки. Вони допомагають пізнати тонкощі кулінарії та, як готувати шедеври в домашніх умовах. Щиро вдячні п. Андріані, за можливість для Марії взяти безкоштовно участь у даному навчанні.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *