Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Учасники “Різдвяної школи” відкрили свої маленькі серця для Ісусика

З 2 по 6 січня 2018 року місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ провела першу в цьому році “Різдвяну школу – 2018”. В стінах Навчально-реабілітаційного центру “Мрія” капелани та волонтери організували цікаву та пізнавальну програму для дітей даного закладу та дітей з Дитячих будинків сімейного типу, що на Сихові, на вулиці Мечнікова і Тракт Гринянський.

Цього року “Різдвяна школа” проходила під назвою “5 чудес Різдва”. Кожен день мав свою тему: “День Милосердя”,День Доброти”, “День Всепрощення”, “Різдво – перемога”, “Хто ти є і ким ти станеш”. Щодня усі спільно молилися Божественну Літургію, після яких діти переглядали сценки, котрі склали та поставили волонтери ЦОС, брали участь у цікавих катехизаціях, активно майстрували різноманітні вироби своїми руками, а на завершення кожного дня на дітвору чекала запальна велика гра. Кожен день був особливим, оскільки дітвора черпала нові знання, які допомагали їй ставати кращими і відкритими. Усі спільно крок за кроком готувались до зустрічі з Новонародженим Ісусиком.

4 січня у “День Всепрощення” отець Роман Прокопець, голова місії “Центр Опіки Сиріт”, наголосив на тому, що ми маємо жити так немовби дивитись у прозоре скло, через яке ми бачимо своїх ближніх. Бо якщо ми житимемо, дивлячись у дзеркало, то будемо бачити тільки себе, а тоді наше життя стає наповнене тим, що догоджає лиш нам самим. Коли ми дивимось через скло наше життя має іншу ціль – ми прагнемо допомогти іншим. Також цього дня усі мали гарну нагоду переглянути виставу «Святкові сни» у Львівському театрі ляльок. Атмосфера була особлива, бо давала можливість поринути в цікавий світ снів, де захоплювала музика, а найбільше українські народні коляди, освітлення вводило ніби в інший вимір, а самі пригоди змушували дітей переживати разом з героями. Вистава передавала настрій очікуваних зимових свят – день св. Миколая, Різдво – і дарувала маленьку потіху дітям. Наступний день подарував дітям розуміння того, що Різдво – це велика перемога! У сценці дня волонтери продемонстрували як зло не могло змиритися з тим, що воно зникає з землі, оскільки Наш Спаситель є добрим і всі прагнуть бути як Він! У ніч народження Ісуса зло зникло!

Більше фото Ви можете побачити на нашій сторінці у facebook.com

Останній день видався не менш цікавим, оскільки дітвора підводила підсумки усієї Святкової школи під час великої гри та вела останні приготування до Святої Вечері – вчилась ліпити вареники. Цей день був також особливий і для одного із волонтерів, а саме випускника НРЦ “Мрія”, який був активним учасником кулінарного гуртка “Казанок” і є першим із його випускників. Хлопець отримав кітель, як у професійного шеф-кухаря, виготовлений Дизайн студією H&M, за що щиро вдячні.

Ці дні були дуже насиченими, діти проявляли свої таланти та вміння, вчились бути милосердними, добрими, прощати один одному і це не тільки коли слухали катехизації, але й під час різних ігор чи простого спілкування. Кожна Літургія була особливою для п’ятірки хлопців, оскільки вони вчились прислуговувати і це їм дуже подобалось. Радіє серце від того, що організаторами цієї  школи є ті волонтери, які колись брали участь у наших таборах в якості дітей, а сьогодні вони вже самі проводять програму, яку готували впродовж декількох місяців. 

Щиро вдячні усім, хто долучився чи фізично, чи духовно, або ж матеріально!!! Ваша підтримка і опора є дуже важливою, оскільки разом ми творимо багато добра на благо малечі, яка залишилась без батьківської опіки. Вони потребують нас з вами!!!

З 10 по 12 січня капелани та волонтери творитимуть нову Різдвяну школу разом з дітворою у Львівському дитячому притулку, що на вулиці Левандівка.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *