Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Учасники проекту “Свій до Свого” розпочали підготовку до літніх таборів

14 березня 2019 року, після довгої перерви відбулася перша зустріч проекту “Свій до Свого”.

На цій зустрічі група учасників проекту напрацьовувала програму майбутнього табору, складали розпорядок дня, роздумували над темою. Оскільки дітвора буде на таборі в ролі організатора, то важливо було визначали якості волонтера, його обов’язки. Завданням зустрічі було створити з дітей дієву, єдину команду. В цьому їм допомагав капелан місії “Центру Опіки Сиріт”, отець Тарас Мисяковський.

“Свій до свого” – це проект, який діє на базі Ліцею “Просвіта”, організований місією “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ. Основна мета проекту – навчити дітей 8-9 класів бути наставником і другом для молодших. Щотижня відбуваються зустрічі, на яких капелани та волонтери Центру навчають старших проводити різноманітні заходи. Кінцевий результат проекту – це проведення табору. Минулого року табір пройшов для діаспори з України в Перемишлі.

Якщо Ви бажаєте долучитися до нашої спільноти і готові приймати участь в наших проектах та акціях, запрошуємо на зустрічі волонтерів, які відбуваються, щопонеділка, проспект Міцкевича, 4/5, о 19:00.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *