Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Учасники “КАЗАНКА” продовжують відкривати секрети смачної кулінарії

20 листопада 2018 року на кухню дитячої кулінарної школи “КАЗАНОК” завітали цікаві гості, які поділилися досвідом і навичками у приготуванні смачних страв, а саме – Сергій, курсант Національної академії сухопутних військ та наш друг – Іоанн Янчишин, директора ​фестивалю HoReCaSHOW Lviv 2018.

В цей день вдалося спроектувати дві робочі зони і їх оригінальність в наступному: Сергій поділився рецептом “Секретного” (така його назва) салату, а поява Іоанна, взагалі, стала вражаючою несподіванкою для Романа і Марії, учасників кулінарної школи “КАЗАНОК”. Сергій проявив себе. як прекрасний організатор, адже в його “команді” були наймолодші. Івану вдалось за короткий час навчити приготуванню трьох страв: два види пасти і різотто; поділитися цікавинками кулінарії, особливостями продуктів.

Пригадаємо, що наша кулінарна школа була учасником фестивалю HoReCaSHOW Lviv 2018, на якому учасники “КАЗАНКА” представили продукцію у вигляді зимових закруток, які можна було придбати і тим самим підтримати малечу. А також за сприянням Іоанна Янчишина наші дітлахи взяли участь у кулінарних майстер-класах з провідними шеф-кухарями, кондитерами і піцейолами. На цьому заході дітвора почерпнула багато знань, відкрила для себе різноманітні новинки.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *