Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Із зони АТО евакуювали усіх сиріт

Із зони бойових дій вивезли усіх дітей-сиріт та інвалідів – Мінсоцполітики.

Станом на 1 липня з дитячих установ систем Міністерства соціальної політики, Міністерства освіти і науки та Міністерства охорони здоров’я в населених пунктах на сході України, де безпосередньо відбуваються бойові дії (Слов’янськ і Краматорськ Донецької обл., Лисичанськ Луганської обл.), евакуйовані всі діти.

Про це у вівторок поінформував директор департаменту захисту прав дітей та усиновлення Руслан Ковбаса на засіданні Комітету Верховної Ради з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму.

Дітей вивезли у Святогірськ Донецької області та Київську область. Водночас, як зазначають у Мінсоцполітики, потрібна негайна евакуація дітей з Донецька (269 дітей у закладах), Маріуполя (36 дітей), Маріїнки (64 дитини), Амвросіївки (63 дитини), Макіївки (56 ВІЛ-інфікованих дітей з дитячого будинку) та Артемівська (20 дітей з будинку дитини).

У центрах соціально-психологічної реабілітації міст Авдіївка, Дзержинськ, Єнакієве, Харцизьк, Шахтарськ залишаються 72 дитини, які також потребують евакуації. Ковбаса розповів, що всього в Донецькій і Луганській областях функціонують 64 заклади для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих умовах, системи Мінсоцполітики, Міносвіти та МОЗ, в яких зараз знаходяться 1223 дитини. Крім того, станом на 1 липня з Луганської області в інші регіони переїхали 12 дитячих будинків сімейного типу та 23 прийомні сім’ї, з Донецької – 22 дитячих будинки сімейного типу та 46 прийомних сімей. Всі сім’ї забезпечені необхідними речами і житлом, зазначили у відомстві.

Директор департаменту також повідомив, що вже розроблено проект постанови Кабміну “Про затвердження порядку функціонування прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, які переселилися з тимчасово окупованих територій України, виплати їм державної соціальної допомоги та грошового забезпечення”, який знаходиться на стадії узгодження.

Джерело: www.0642.ua

Фото: novynar.img.com.ua

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


9 − два =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>