Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

У школі-інтернат №2 м. Львова відбулись батьківські збори

У четвер, 17 вересня 2015 року, у школі-інтернаті №2, що по вулиці Просвіти 2/4, відбулися батьківські збори.

Цей захід зібрав близько п’ятдесяти батьків. Тут директор, Андрій Євгенович, представив програму на цілий навчальний рік, заплановані заходи, гуртки. Також прозвітував про фінансові розходи у закладі, а зокрема розповів про ремонтні роботи, які відбувались у період літніх канікул у приміщенні їдальні та пральної. Від цього часу діти будуть мати змогу навчатись самостійно прати брудний одяг та куховарити. Найважливіше те, що Андрій Євгенович вказав на головні проблеми виховання дітей у сім’ї та школі і заохотив батьків більше докладати зусиль у навчання власних дітей, бо це їхнє майбутнє.

Від “Центру Опіки Сиріт” на цьому заході був присутній отець-диякон Тарас Мисяковський, який мав десятихвилинне звернення до батьків, що стосувались важливості духовного виховання у сім’ї та школі.

Примітка. В цьому інтернаті лише 7 дітей сиріт, 6 дітей, батьки яких позбавлені батьківських прав, а решта 100 дітей – з багатодітних, малозабезпечених сімей або сімей з важкими життєвими обставинами.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


× дев'ять = 63

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>