Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

У Львові створили новий дитячий будинок сімейного типу

З 10 грудня у місті запрацює третій дитячий будинок сімейного типу (ДБСТ), на виховання та спільне проживання в який влаштовується 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Рішення про створення ДБСТ прийнято на засіданні виконкому Львівської міської ради 05.12.2014 року.ДБСТ

Діти є уродженцями м. Львова і Львівської області та перебувають на первинному обліку у відділах у справах дітей Шевченківської, Личаківської та Франківської районних адміністрацій Львівської міської ради. Всі діти перебувають в закладах міста.

Це вже другий дитячий будинок сімейного типу, який відкривається у Львові (вул. Мечникова) у 2014 році.

Для ДБСТ виділено приміщення загальною площею 246 м2, яке складається з вітальні, п’яти кімнат, кухні, їдальні, 3-х санвузлів, двох ванних кімнат, душової кімнати та приміщення для зберігання одягу і продуктів. Квартира забезпечена предметами та матеріалами довгострокового вжитку, які дозволяють забезпечити умови проживання та виховання до 10 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Довідка

У м. Львові вже функціонує 14 прийомних сімей, в яких виховується 19 дітей, та 2 дитячі будинки сімейного типу, в яких виховується 19 дітей (в т. ч. двоє рідних).

Станом на 01.12.2014 року, у Львові на обліку перебувають 603 дитини-сиротита діти, позбавлені батьківського піклування. З них 90,5% влаштовані в сімейні форми виховання. У державних закладах інтернатного типу залишається 43 дитини (7,1%).
Джерело: Львівська міська рада

ДБСТДБСТДБСТДБСТДБСТДБСТДБСТДБСТ

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


вісім − = 4

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>