Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

У Львові стартував музичний табір для сиріт

У місті Лева діти вояків, переселенці та сироти мають змогу стати учасниками музичного табору.

Американка Констанція Фортунато проводить у Львові Міжнародний музичний табір “Музика дитячого серця”. Вона обіцяє за п’ять днів із будь-якої дитини зробити музиканта.

“Цей табір не заради того, щоб зробити із дітей професійних музикантів, а щоб розвинути у них відповідальність, співчуття. Ми багато працюємо над самодисципліною, мирним співіснуванням. Це не змагання, а співробітництво, діти вчаться того, що коли вони працюють разом, то можуть досягнути набагато більшого”, – розповіла засновник і директор Міжнародного музичного табору Констанція Фортунато.

Діти співають у хорі, грають на гітарі, віолончелі та флейті.

“Приїжджають тренери і п’ять днів займаються із дітьми, які мають такі дуже відносні знання музики, і роблять з них якщо не професійних, то таких музикантів, які вже розуміються на нотах. І це гарна нагода для міста”, – додав Микола Крупей, координатор кампанії “Культурне місто” об’єднання “Самопоміч”.

Участь у такому таборі безкоштовна. “Музичний табір має і соціальну складову. Половина дітей, які тут є, – це діти з школи-інтернат №2, де навчаються діти позбавлені батьківського піклування і сироти, а також діти тих вояків, які зараз у зоні АТО і так само діти вимушених переселенців”, – додав Роман Кошовий, директор благодійного фонду “Перша Львівська Фундація”.

У суботу, 13 червня, у Львівській філармонії Міжнародний музичний табір влаштує концерт своїх вихованців.

Джерело: zaxid.net

Фото: tutvse.com.ua

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


вісім − 5 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>