Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

У Київській області 3634 дітей-сиріт

У Київській області 3634 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Станом на 23 жовтня 2014 року в Київській області на обліку перебуває 3634 дітей — сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Зокрема, 2590 перебувають під опікою (піклуванням), 77 в сім’ї родичів (знайомих), 375 дітей – в дитячих будинках сімейного типу, 214 – в прийомних сім’ях. В закладах системи МОЗ, МОН, Мінпраці та закладах громадських організацій перебуває 426 дітей — сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, при цьому 2 дітей в лікувальних установах. На даний час усиновлено — 105 дітей — сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (70 — національне усиновлення та 35 — іноземне).

У період з 16.10.2014 – 23.10.2014 в сімейні форми виховання влаштовано 14 дітей — сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та знято з обліку по досягненню повноліття 5 (всі 5 копії обліково-статичних карток дітей передано в центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді).

В Комунальному закладі Київської обласної державної адміністрації “Київському обласному центрі “Мати і дитина разом” перебуває 15 жінок та 20 дітей.

Крім того, за заявою батьків, законних представників чи самої дитини в інтернатних закладах обласної комунальної власності навчається 1152 дітей (1112 – з Київської області, 40 – з інших регіонів України) За звітний тиждень в заклади було влаштовано – 4 дітей та вибуло — 2.

За звітний тиждень влаштовано до центрів соціально-психологічної реабілітації – 3 дітей та 10 повернуто в біологічну родину після проходження реабілітації.

Джерело: bc-news.com.ua

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


× 2 = шість

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>