Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

Пакистанське телешоу “роздавало” дітей-сиріт

У розпал боротьби за рейтинги під час священного місяця Рамадан популярне пакистанське телешоу почало “роздавати” дітей-сиріт бездітним парам.

У черговому випуску телепередачі ведучий Аамір Лякуат Хуссейн показав глядачам немовля, загорнуте у ковдру, і заявив: “Ось симпатична дівчинка, яку хтось залишив у купі сміття”. Потім дівчинку передали представнику пакистанської благодійної організації, а він уже вручив її бездітній сімейній парі.

Новоспечена мати дитину назвала “подарунком Рамадану”, а її чоловік розповів: “Останні 14 років для нас були наповнені труднощами, пов’язаними з неможливістю мати дітей. Люди радили мені взяти другу дружину, але я виявив терпіння і дружині порадив бути терплячішою”.

Представник благодійної організації, у свою чергу, виступив з такою заявою: “У нас дуже багато покинутих дітей – їх деколи просто залишають у купах сміття. Іноді ми знаходимо їх вже мертвими. Тому ми закликаємо людей не кидати дітей ось так, а в разі необхідності приносити нам”.

Зазначене шоу вже “прилаштувало” не тільки цю дівчинку, але і подарувало інший бездітній родині ще, як мінімум, одну дитину.

Як зазначає британське видання Sun, історія з “роздачею дітей” досить незвична для такої консервативної мусульманської держави, як Пакистан. Адже діти, народжені поза шлюбом, тут знаходяться поза законом. За народження позашлюбної дитини тут можна понести суворе покарання – аж до смертної кари. Тим не менш, на вулицях країни щомісяця знаходять сотні покинутих немовлят, особливо дівчаток. Нікого не зупиняють навіть норми закону, згідно з яким людина, що кинула немовля, отримує сім років в’язниці.

Джерело: Дзеркало тижня

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *