Молитовне життя
Молитовна зустріч,
2-ий понеділок кожного місяця, храм Петра і Павла
Волонтерське життя
Волонтерське життя
Спортивне життя
Спортивне життя
Чемпіонат з міні-футболу серед інтернатів, відкриття з 30 вересня
Таборове життя
Таборове життя
Соціальне життя
Соціальне життя

“ЦОС” розпочав табір “ПриСтань”-2015

1 липня 2015 року “Центр Опіки Сиріт” розпочав табір “ПриСтань” при храмі святих апостолів Петра і Павла.

Збір дітлахів відбувався о 10-й годині. Познайомившись та трохи розрухавшись, всі чемно попрямували до класу, де поринули в атмосферу табору.

Спершу на дітей чекав цікавий майстер-клас з орігамі пташок, корабликів і рибок, які діти навчились виготовляти. Після того усіх було поділено на три команди, кожній видали щоденник команди “Книжка досягнень команди” та індивідуальні щоденники “Мої нові знання”. І тут закипіла робота. Діти мали придумати назву та гасло команди, вибрати капітана і заступника, намалювати логотип команди. Опісля отець-диякон Тарас провів катехизацію. Увесь табір “ПриСтань” буде проходити під темою “Дари Святого Духа”, сьогоднішня тема була “Побожність”, основні тези якої діти вклеїли у свої особисті щоденники.

В першій годинні всі дружньо помолились Святу Літургію у гарнізонному храмі  Петра і Павла, опісля діти закріпили свої знання з катехизації у вигляді опитування, де за правильні відповіді команди отримували бали. Наступним кроком програми був квест по 5-ти храмах Львова. Ну а на завершення – підведення підсумків і розставляння останніх на сьогодні балів першого дня.

Пригадуємо, що табір “ПриСтань” уже існує другий рік поспіль. І дуже тішить те, що діти, котрі були його учасниками минулого року, з нетерпінням чекали цьогорічного табору. Хоча табір вже розпочався, проте ми радо чекаємо тих, хто має бажання приєднатися, 8-го липня у храмі святих апостолів Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11), збір о 10:00 год.

Медіа-Центр ЦОС

Дізнавайтесь про нові статті по Email

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


сім − = 4

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>